734 מוצרים זמינים באתר
   
About Us Image

ברוכים הבאיםלאתר IYO.


לא קונים בעליאקספרס לפני שבודקים ב-IYO!

עליאקספרס (AliExpress) הוא אתר צרכני מדהים העומד ברמות השירות הגבוהות ביותר בעולם. אך למרות המגוון הרחב של מוצרים וחנויות שהוא מכיל, המחירים הזולים, עלויות השילוח הנמוכות וההבטחה להחזר כספי מלא על כל משלוח שלא הגיע, ישראלים רבים אינם מצליחים להפיק ממנו את המיטב. בין השאר, בשל אמצעי חיפוש לא יעילים, תיאורים לא מדוייקים של מוצרים, מוכרים שאמינותם מוטלת בספק ומבצעי הנחות מפוברקים.

על מנת להתמודד עם המציאות הזאת, אתר IYO מספק לצרכן הישראלי כלים חינמיים המאפשרים לו לרכוש מוצרים מסין בצורה חכמה ואמינה באמצעות אתר עליאקספרס. משתמשי IYO קונים רק מחנויות אמינות, במחירים נמוכים ובשילוח מהיר.

מה תמצאו באתר IYO?
  • קטלוג מוצרים מסודר ומעודכן המנוהל ידנית על ידי צוות מיומן
  • השוואת עלות כוללת בין החנויות השונות, כולל עלויות המשלוח
  • צפיה בהיסטוריית מחירים, מבצעים אמיתיים ונפילות מחיר
  • ריכוז חוות דעת על החנויות השונות, בדגש על אמינות ומהירות שילוח
  • מערכת סינונים ומיונים חכמה המאפשרת למצוא מוצרים בקלות
  • מפרטים טכניים ותמונות מוצרים

הצהרת אובייקטיביות וגילוי נאות

אנחנו מתעקשים לשמור על אובייקטיביות על מנת לספק לצרכן הישראלי את השירות הטוב והאמין ביותר, ולכן אנו בוחרים רק חנויות שעומדות בסטנדרט השירות הגבוה שאנו דורשים. אנו לא מקבלים תמורה עבור קידום חנות כזו או אחרת ואיננו דורשים תשלום מהמשתמשים שלנו. על מנת לממן את הפעילות שלנו, אנו מקבלים עמלה קטנטנה מכל קניה שאתם קונים דרכנו בעליאקספרס. העמלה היא על חשבון החנות, לא על חשבונכם, והמחירים שאתם משלמים על מוצרים בעליאקספרס יהיו זהים בין אם תקנו דרכנו ובין אם לא.

About Us Image